Darmowe gry online

Darmowe gry

Gra W ogrodzie

Zadbaj o to, aby ogródek tej małej dziewczynki prezentował się tak samo świetnie, jak i ona sama. Zaplanuj każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Oceń grę:
Aktualna ocena: 3.000

Komentarze do gry

Brak komentarzy dla tej gry. Bądź pierwszy!
Nick:

Komentarz:


Podobne darmowe gry

Gry Dziewczęce: Wybieg dla kuca Wybieg dla kuca

Zaprojektuj jak najlepszy wybieg dla brykających kucyków. Umieść wszystkie elementy we właściwym miejscu, aby zwierzaki były zadowolone z Twojego zadania.

Gry Dziewczęce: Dress up race Dress up race

Nasi mężczyźni narzekają, że ubieranie zajmuje nam za dużo czasu. Masz okazję udowodnić, że tak nie jest. Wyszykuj modelkę zgodnie z podanym wzorem, szybciej niż Twój przeciwnik.

Gry Dziewczęce: Lody Lody

Przygotuj z Sarą lody z zielonej herbaty. Postępuj ściśle według przepisu, a za dobrze wykonane zadanie otrzymasz punkty bonusowe. Do gry posłuży myszka.

Gry Dziewczęce: Zraniona nóżka Zraniona nóżka

Mała Hania zraniła się w nóżkę, w czasie zabawy w ogródku. Pomóż jej mamie szybko ją opatrzyć, aby nie wdało się zakażenie.

Gry Dziewczęce: Rybne tacos Rybne tacos

Pomóż bohaterce gry przygotować pyszną przekąskę. Postępuj ściśle według wskazówek, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Do wykonania zadania posłuży myszka.

Gry Dziewczęce: Niesamowita przemiana Niesamowita przemiana

Ta znana wokalistka ma szafę pełną ciuchów, więc można dobierać dla niej przeróżne kreacje. Postaraj się też wykonać makijaż pasujący do niej samej.