Darmowe gry online

Darmowe gry

Gra W ogrodzie

Zadbaj o to, aby ogródek tej małej dziewczynki prezentował się tak samo świetnie, jak i ona sama. Zaplanuj każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Oceń grę:
Aktualna ocena: 3.000

Komentarze do gry

Brak komentarzy dla tej gry. Bądź pierwszy!
Nick:

Komentarz:


Podobne darmowe gry

Gry Dziewczęce: Fashion star2 Fashion star2

Pomóż naszej bohaterce zrobić gwiazdy ze swoich modelek i spraw, by jej dom mody odniósł sukces. Trzeba ukończyć mini grę, aby przeprowadzić modelkę przez dane stanowisko. Im szybciej to zrobisz, tym lepszą otrzymasz punktację.

Gry Dziewczęce: Super Mama Super Mama

Udowodnij swojej sąsiadce, że nie jest lepszą mamą od Ciebie. Wykonaj wszystkie czynności potrzebne przy kąpieli dziecka, lepiej niż ona. Do gry posłuży myszka.

Gry Dziewczęce: Ciasto Welwet Ciasto Welwet

Udaj się do kuchni, i przygotuj trójwarstwową wieżę pokusy. W tym celu należy wykonać wszystkie podane instrukcje. Im krótszy czas, tym więcej punktów bonusowych za grę.

Gry Dziewczęce: Sezon na pocztówki Sezon na pocztówki

Udekoruj kartki z życzeniami najlepiej, jak tylko potrafisz. Wybierz dowolne tło, kształt i projekt. Po skończeniu wyślij je do kogo zechcesz.

Gry Dziewczęce: Sue Clothes Maker Sue Clothes Maker

Sue Clothes Maker

Gry Dziewczęce: Sobotnie nocowanie Sobotnie nocowanie

Piżamowe imprezy to najlepsze, co może nas spotkać. Będzie układanie fryzur, malowanie paznokci, no i koniecznie bitwa na poduszki. Zaproś przyjaciółki, udekoruj swój pokój i rozegraj zestaw mini gier.